Baldız, Asılan Enişteye Acımadı!

Emniyette suçunu itiraf eden genç kız: “Sarkıntılık edince namusumu korumak için öldürdüm!.”

kendisine-sarkintilik-eden-enistesini-oldurdu-1091769
Ahmet Çiftçi(51) mutlu günlerinde.

Merkez Toroslar İlçesi Turunçlu Mahallesi’nde ağabeyi 51 yaşındaki Yaşar Çiftçi ile yaşayan Ahmet Çiftçi, iddiaya göre pazartesi sabah evden ayrıldı. Akşam kardeşinden haber alamayan Yaşar Çiftçi, tüm aramaya rağmen ona ulaşamadı. Ertesi gün işe giden Yaşar Çifti, eve döndüğünde kardeşini evde kanlar içerisinde yerde buldu. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, Ahmet Çiftçi’nin göğsünden ve sırtından bıçaklanarak öldürüldüğünü saptadı.

kendisine-sarkintilik-eden-enistesini-oldurdu-8607856_x_o

 

Kamera Görüntüleri İşbaşında

Ahmet Çiftçi’nin cesedi otopsinin ardından toprağa verilirken, polis katili yakalamak için çalışma başlattı. Evin bulunduğu çevrede yer alan iş yerlerinin kamera görüntülerini incelemeye alan polis, olaydan kısa bir süre önce Ahmet Çiftçi’nin bir genç kızla eve girdiğini saptadı. Yapılan araştırmada genç kızın Çiftçi’nin baldızı Şirin Yıldız olduğu ortaya çıktı.

kendisine-sarkintilik-eden-enistesini-oldurdu-1091768

 

Sohbet Sonrası Sarkıntılık

Gözaltına alınan Şirin Yıldız, sorgusunda suçunu itiraf etti.

Ablasıyla 2 yıla yakın zamandır ayrı olan eniştesi Ahmet Çiftçi’yle zaman zaman görüştüklerini anlatan Şirin Yıldız, “Olay günü de buluşup birlikte eve gittik. Evde birlikte alkol aldık. Bir süre sohbet ettikten sonra bana sarkıntılık etmeye başladı. Bir anda kendimi kaybederek, çantamda bulunan çakıyla bıçakladım. Aşırı alkollü olduğu için göğsüne isabet eden bıçakla yere düşünce iki kez de sırtından bıçaklayarak kaçtım. Onu namusumu korumak için bıçakladım” dedi.

kendisine-sarkintilik-eden-enistesini-oldurdu-003

Yıldız’ın sorgu sonrası adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.