Karı Koca Aynı Adama Aşık!

İsveçli evli bir çift, karı koca aynı adamı sevgili olarak paylaşıyor.

“Adam” Her İkisini De Çok Seviyor

İsveçli Fridland ailesinin hayatı, Erik Fridland’ın çalıştığı taksi şirketinde Hampus Engstrom’a aşık olmasıyla değişti. Erik, karısı Linda’ya aşkını itiraf etti. Linda, Hampus ile tanışmak istedi. Hampus, Linda ile tanıştıktan sonra ondan etkilendiğini söyledi.

980

Üçü De Aynı Yatakta

Linda’da Hampus’a ilgi duyduğunu kabul edince, çok süre geçmeden 3’ü aynı yatakta yatmaya başladı.

Hampus’uz kızı ile birlikte Fridland’lara taşınmasından sonra üç sevgili, geçtiğimiz yıl Ocak ayından bu yana birlikte yaşıyor. Hampus’un 5 yaşındaki kızı, Linda ve Erik’in biri 13 ikisi ikiz 9 yaşındaki oğlanlarına katıldı.

poly1
Üçlü aşk…

Üç sevgilinin ilişkisi, hayatları hakkında blog yazmaya başlayınca tüm dünyanın ilgisini çekti. Açıklamalarda bulunan 29 yaşındaki Hampus Engstrom, 35 ve 34 yaşındaki Fridland’lar ile birlikte çalıştıklarını, birlikte yaşadıklarını ve hep birlikte seks yaptıklarını söylüyor. İlişkinin sadece seks olmadığını belirten Hampus, oldukça rutin normal bir aile hayatı yaşadıklarını anlatıyor. Birlikte kendi taksi şirketlerini kuran aile, bir başka dükkanda çocuk kıyafetleri satıyor.

page_1
‘İlişki’ konusunda kırmızı görmüş boğaya dönüşen medya, konuya kayıtsız kalmadı…

İsveç’teki evlilik yasalarının değişmesini isteyen Hampus, üçlü ailenin bürokratik sıkıntıları olduğunu söylüyor. Bankadan kredi çektiklerinde üçüncü imza için yer olmaması, bir otele gittiklerinde üçünün birlikte kalamayacaklarının söylenmesi gibi sıkıntılardan şikayet eden Hampus, bir gün üçlü bir evlilik gerçekleştirmeyi umut ediyor.

1200

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.