Tipini beğenmeyen fahişeyi bıçakladı!

Manisa – Şehzadeler ilçesi’nde geneleve giden A. T. odaya geçerek hayat kadınını beklemeye başladı. Hayat kadını E. K. (37) iddiaya göre “Tipini beğenmedim, seninle sevişmek istemiyorum” deyince  aralarında hararetli bir tartışma başladı.

A. T., yanında bulunan ekmek bıçağı ile hayat kadını E. K.’yi defalarca bıçakladı. Kadının çığlıklarına koşan genelev çalışanları A. T.’yi etkisiz hale getirdi. Ancak A. T. bir fırsatını bulup bu kişilerin elinden kurtularak genelevden kaçmayı başardı.

Asker kaçağıymış

Olayın ardından harekete geçen polis saldırgan A.T.’yi genelev yakınlarında olayda kullandığı bıçakla yakaladı. Gözaltına alınan A.T. Manisa Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra polis merkezine götürüldü. Şüphelinin uzun süredir asker kaçağı olarak arandığı belirtildi.

Ambulansla Manisa Devlet Hastanesi’ne kaldırılan E. K.’nin tedavisinin genel cerrahi bölümünde sürdüğü belirtildi.

Geneleve bıçakla nasıl girebildi?

E. K.’nin arkadaşları ”Arkadaşımız bugün ölümden döndü, bıçakla nasıl içeriye girebilir? Kapıdan girerken üst araması yapılıyor, nasıl o bıçakla geneleve girdi, ya belinde silah olsaydı da arkadaşımız ölseydi bunun hesabını kim verecekti?” diye tepki gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.