Öğrencilerden “R. T. E.” yazdılar!

Niğde’deki Çamardı Anadolu İmam Hatip Lisesi yönetimi, öğrencilerden Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın baş harflerinin kısaltması olarak ‘R. T. E.’ yazdı.

Görüntüler lisenin Facebook hesabından paylaşıldı. Kız öğrencilerden aralara eklenen ‘nokta’larla ‘R.T.E.’ yazdırıp, erkek öğrencilere de Türk bayrağı tutturan okul yönetimi, verilen görüntüyü, “Müminiz, askeriz, ölsek de imam hatipliyiz. Yolundayız reis” notuyla çerçeveletti.

Cumhurbaşkanlığı sarayındaki 19 Mayıs resepsiyonuna öğrencilerle birlikte katılan okul yönetimi, çerçeveletilen fotoğrafı Sayın Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a sundu.

Okulun Facebook hesabında, “Okulumuzu temsilen, iki idareci ve yedi öğrenci ile davete iştirak eden okulumuz, hem ilimizde hem de ilçemizde bir ilke daha imza atmış oldu. Sayın Cumhurbaşkanı’mız Recep Tayyip Erdoğan’ın yakın ilgi gösterdiği ekibimiz, Cumhurbaşkanlığında düzenlenen resepsiyona katıldı. Resepsiyonun ardından bizzat öğrencilerimiz tarafından hazırlanan tabloyu Cumhurbaşkanı’mıza takdim ettiler” denildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.