Mutant değil ama ayakları aynı elleri

Başta pek çok kullanıcı fotoğraflardaki parmakların bir ayağa ait olduğunu anlayamadı. Çünkü beş santimlik bu parmaklar, bir ayak için fazlasıyla uzun sayılabilecek nitelikteydi.

fft18_mf7828869__1_
Söz konusu kadın, Tayvan’daki Tunghai Üniversitesi’nde okuyor. Genç kadının boyu 1.51 santimetre olmasına rağmen, bu kadar uzun ayak parmaklarının olması vücudunda orantısız bir görünüm meydana getiriyor.

Tahatlıkla ağaca tırmanabilecek

Tayvanlı kadın bloga koydu fotoğrafların altına, “Vücudum maalesef orantılı bir şekilde gelişmedi. Çocukluğumdan beri ne zaman parmak arası terlik giysem, bütün bakışları üzerime çektim. İnsanlar etrafımı sarıp bana hayvan muamelesi yaptı. Bazıları bana 4 elimin olduğunu ve bir hayvan gibi rahatlıkla ağaca tırmanabileceğimi bile söylediler” diye not düşerek, dert yandı. Parmaklarının uzunluğunu ölçen Tayvanlı öğrenci, en uzun ayak parmağı olan ikinci parmağının beş santimetre olduğunu öğrendi.

Screenshot_3

Genç kadın ayak parmaklarını el parmakları gibi de kullanabiliyor. Tayvanlı kadının ifadesine göre, ebeveynlerinin ayak parmakları da normalin üstünde bir ölçüye sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.