kokuyor diye yıkamaya kalktılar

Esnaf Kimsesiz Yaşlı Adamı Kokuyor Diye Yıkamaya Kalktı

Edirne’de işyerinin önünde oturan kimsesiz bir kişiyi kötü koktuğu gerekçesiyle üzerine su tutup yıkamaya çalıştıkları iddiasıyla 2 kişi, polis tarafından ifadeleri alınmak üzere gözaltına alındı.

Edirne Balıkpazarı Caddesi’nde bugün öğleden sonra dilencilik yapan 67 yaşındaki evsiz Y.K. sürekli aynı yerde duruyor ve kokuyor diye iş yeri sahipleri tarafından üzerine su tutularak yıkanmak istendi. Ancak kimsesiz Y.K.’nın üzerine su tutulduğunu gören caddeden geçenler, duruma tepki göstererek, yıkanmasını önlemek için etrafına toplanıp polise haber verdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri evsiz Y.K.’nın şikayeti üzerine cadde üzerinde iş yeri bulunan C.H. ve G.E.?yi gözaltına aldı. Bu sırada gözaltına alınanlar ve Y.K.’ya sahip çıkan vatandaşlar arasında kısa süreli bir tartışma yaşandı. Polisin gözaltına aldığı tatlıcı dükkanı sahibi C.H. görevlilere tepki göstererek, yaşlı adamın çok kötü koktuğunu ve sürekli iş yerlerinin önünde durduğundan müşterilerin de rahatsız olduğunu söyleyerek, Zabıta ve polisi aradım ama yardımcı olmadığından son çare yıkamak zorunda kaldık dedi. Y.K.’yı hortumla yıkamaya kalkan iş yeri sahipleri C.H., ile G.E., ifadeleri alınmak üzere Manyas Polis Merkezi’ne götürüldü. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

80269_cover

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.