Selfie çekerken ölüyorlardı!

Kahramanmaraş’ın Andırın İlçesi’nde, selfie çekmek (özçekim) isteyen dayı- yeğen, bulundukları kayalıklardan düşerek, yaralandı.

Olay, dün Gökgedik Mahallesi’nde meydana geldi. Güzel bir manzara bularak selfie fotoğraf çekilmek için eline cep telefonunu alan 25 yaşındaki Metin Karaköse, yanına 19 yaşındaki yeğeni Mikail Zorlu’yu çağırdı. Fotoğraf çekilmek için yan yana duran dayı- yeğen, bir anda üzerinde bulundukları taşın kopması sonucu kayalıklara düştü.

Olayı görenler ise sağlık ekiplerinden yardım istedi. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından sıkıştıkları yerden çıkarılan dayı- yeğen, ambulansla Andırın Devlet Hastanesine taşındı. Acil serviste tedaviye alınan, kollarında ve çenelerinde kırıklar oluşan dayı- yeğeninin sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

‘TALİHSİZLİK BENİ BULDU’

Fotoğraf çekilirken düşen Mikail Zorlu, yakın zamanda nişanlanacağını belirterek, “Talihsizlik beni buldu. Güzel bir manzara bulmuştum, tam selfie çekilirken ayağım kaydı. Nişanlanacaktım, kız istemeye gidecektik. İnşallah biran önce iyileşirim ve kızı istemeye gideriz” dedi.

5301a0uq

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.